Білоруських опозиціонерів Антона Роднєнкова та Івана Кравцова насильно вивезли в Україну. Ще одному члену координаційної ради Марії Колесніковій вдалося залишитися в Білорусі.
Про це у Facebook написав заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.
За його словами, всю відповідальність за життя і здоров’я Колеснікової несе персонально президент Білорусі Олександр Лукашенко.
“Від себе додам – це не був добровільний виїзд. Це було насильницьке видворення з рідної країни. Марію Колеснікову не вдалося видворити з Білорусі, тому, що ця смілива жінка зробила дії по унеможливленню її переміщення через кордон. Вона залишилася на території Республіки Білорусь”, – написала Геращенко.
Нагадаємо, сьогодні вранці прикордонний комітет Білорусі повідомив, що Колеснікова, Роднєнков і Кравцов перетнули кордон з Україною у пункті пропуску “Олександрівка”.
Пізніше білоруські прикордонники заявили, що Колесникову випхали з автомобіля при спробі перетнути кордон з Україною, вона затримана в Білорусі.
У Державній прикордонній службі України підтвердили приїзд в країну Роднєнкова і Кравцова, при цьому Колеснікова не перетинала український кордон.
УБД в Дії відображається з цифрами - що вони означають та чи дійсний документ
У Львові перевіряють кондиціонери у транспорті - виявлено десятки порушень та накладено штрафи
Окупанти заявили про удари по Чонгарському мосту та перекриття руху
Погода в Україні - синоптики дали прогноз на тиждень