Президент України Володимир Зеленський повідомив про черговий обмін і повернення із російської неволі додому 160 військових, які були в полоні ще з 2022 року, серед них – захисники Маріуполя та “Азовсталі”, пише УНН.
Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року
З його слів, “серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на “Азовсталі”, на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках”.
“Дякую всій нашій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей. Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей. Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних”, – вказав Президент.
Доповнюється…
Шабунін під час служби у ЗСУ отримував на ФОП кошти від пов’язаних з ним же організацій
Кабмін передасть "Укрзалізниці" три арештовані тепловози Білоруської залізниці
З окупації вдалося повернути 15 дітей і підлітків, росіяни погрожували їм інтернатом і мобілізацією
На фронті відбулося 246 атак, найінтенсивніші бої тривають на чотирьох напрямках - Генштаб