У Києві лось забрів у під’їзд багатоповерхівки, його знайшли там після повідомлень про дику тварина на вулицях міста від киян і повернули до лісу. Як це було, повідомив і показав на відео перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції НПУ Олексій Білошицький у п’ятницю у соцмережах, пише УНН.
Деталі
“Лось у підʼїзді. І це не жарт”, – написав Білошицький.
“Київ, Святошинський район. Лінію 112 обривають місцеві з повідомленням про лося, який гуляє містом. Приїхали, шукали, а він… у підʼїзді багатоповерхівки стоїть собі, заховався. Не пояснив причини своїх дій”, – вказав він.
За словами Білошицького, разом з фахівцями та небайдужими патрульні безпечно повернули тварину до лісу.
Метрополітен та КМДА пояснили українцям, чи можна під час тривог приносити матраци й намети у підземку
Удар рф по Україні забрав життя 11 людей, пожежі у Лаврі та Мистецькому арсеналі ліквідували - Зеленський
Масована атака рф на Київ забрала життя вже п'яти людей
10-й КиївПрайд Марш відбувся в центрі столиці - противники зібрались без сутичок