Міністр закордонних справ Андрій Сибіга провів телефонну розмову з новопризначеною міністеркою закордонних справ Швеції Марією Мальмер Стенергард з якою обговорили питання оборонної допомоги. Про це повідомили у МЗС, пише УНН.
“Відбулася тепла та щира перша розмова з новопризначеною міністеркою закордонних справ Швеції Марією Мальмер Стенергард. Від взаємних привітань перейшли до справи: обговорили посилення оборонної допомоги для протистояння російському повітряному терору. Я подякував Швеції за нещодавні пакети військової та енергетичної допомоги”, – зазначив Сибіга.
Нагадаємо
У понеділок, 9 вересня, Швеція заявила про 17 пакет військової допомоги Україні вартістю 4,6 мільярда шведських крон (401,6 мільйона євро – ред.). В рамках цього пакету країни передасть військову техніку і різні боєприпаси.
"Тішить Путіна". Туск відреагував на рішення Навроцького щодо Зеленського
Зеленський підтвердив ураження московського НПЗ на відстані 500 км
Путіну боялися сказати, що Україна знищила крейсер "Москва"
Кучма відмовився від Ордена Білого Орла