Максим Субх провів телефонну розмову із заступницею міністра закордонних справ ДРК Бестін Казаді. Про це повідомляє МЗС України, передає УНН.
Деталі
Сьогодні спеціальний представник України з питань Близького Сходу та Африки Максим Субх провів телефонну розмову з заступницею міністра закордонних справ Демократичної Республіки Конго (ДРК) Бестін Казаді, відповідальною за міжнародну співпрацю та франкофонію.
Під час бесіди Субх висловив вдячність за підтримку ДРК суверенітету та територіальної цілісності України в умовах збройної агресії терористичної країни. Він також поінформував конголезьку колегу про зусилля України щодо зміцнення контактів з африканськими країнами та заходи, які вживаються для забезпечення продовольчої безпеки, зокрема в Демократичній Республіці Конго.
Особливу увагу в розмові було приділено ініціативам України щодо консолідації міжнародної підтримки Формули миру, запропонованої Президентом Володимиром Зеленським. Субх запросив конголезьку сторону до участі у другому Саміті миру, який стане черговим кроком у просуванні українських мирних ініціатив на світовій арені.
Лідери Італії та Іспанії розсварилися під час саміту ЄС
Ретранслятори на території білорусі припинили роботу з 22 червня - Зеленський
Мерц відкинув претензії США щодо цін на ліки в Німеччині
Стармер після відставки може поборотися за посаду генсека НАТО – ЗМІ