Олег Дорощук став віцечемпіоном фіналу Діамантової ліги у стрибках у висоту. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України та національної олімпійської збірної України, передає УНН.
Деталі
Український легкоатлет Олег Дорощук завоював срібну медаль у фіналі Діамантової ліги зі стрибків у висоту. Трійка призерів у цій дисципліні визначилася на висоті 2,25 м. Її з першої спроби підкорили Дорощук та італієць Джанмарко Тамбері, а південнокореєць У Сан Гьок узяв її з другої.
Наступна висота – 2,28 м також підкорилася українцю та італійцю з другої спроби, після чого вони залишилися в секторі вдвох. Олег Дорощук з першої спроби взяв 2,31 м, повторивши свій особистий рекорд, однак і Тамбері не відставав.
Висота 2,34 м виявилася для Дорощука нездоланною, тоді як Тамбері подолав її з третього разу, що принесло йому перемогу. Український стрибун посів друге місце, поступившись лише титулованому супернику.
Роналду став першим футболістом в історії, який забив на шести чемпіонатах світу
Бразилія та Марокко після виграшів у своїх матчах вийшли до плей-оф чемпіонату світу з футболу
"Кароліна Гаррікейнз" вперше за 20 років виграла Кубок Стенлі
"МЮ" придбав земельну ділянку для будівництва нового стадіону на 100 тис. місць