Офіційна Москва продовжує шокувати світ безвідповідальними рішеннями так, 8 вересня російська влада офіційно заявила, що вакцину їъ виробництва, “Спутник V”, вже випустили в обіг. За попередніми даними, спочатку Росія вакцинує людей в групі ризику. Ці дані уже підтвердили у Міністерстві охорони здоровя Росії. Варто звернути увагу на те, що “Супутник V” розробив Національний дослідницький центр епідеміології та мікробіології ім. Н. Ф. Гамалії. В Кремлі продовжують стверджувати, що вакцина пройшла усі необхідні випробування на якість у російських лабораторіях і вже найближчим часом її доставлять у регіони. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на “ТАСС”.
“Спершу в РФ хочуть вакцинувати населення з груп ризику, зокрема, вчителів і медиків. Паралельно будуть проводити післяреєстраційні клінічні дослідження, у яких мають взяти участь 40 тисяч людей. При цьому чверть з них отримають плацебо замість справжнього препарату. Випробування мають тривати від двох до шести місяців. Масову ж вакцинацію планують розпочати у жовтні 2020 року”, йдеться в повідомленні.
Користувачі соціальних мереж уже активно коментують цю новину.
“Вони справді не розуміють, який це величезний ризик? Я просто в шоці; як завжди, начхати на людей головне, що перші “вакцину” розробили; куди тікати, щоб мене не вакцинували?; ось вони і знайшли спосіб, як остаточно добити народ своєю чудо-вакциною; мені навіть це читати боляче; цікаво, їм справді все одно, що про їхню вакцину каже ВООЗ; Путін у своєму стилі тяп-ляп та поїхали далі”, скаржаться прості росіяни у соціальних мережах.
Нагадаємо, 26 серпня віцепрем’єрка РФ Тетяна Голікова доповіла Володимиру Путіну, що вже друга російська вакцина від коронавірусу “ЕпіВакКорона”, яку готує ДНЦ “Вектор” Росспоживнагляду, може отримати реєстрацію вже в кінці вересня — на початку жовтня.
“В кінці вересня ми плануємо, що будуть завершені клінічні дослідження ще однієї вакцини російського виробництва на базі державного наукового центру “Вектор”. Ця вакцина на основі пептидних антигенів отримала назву “ЕпіВакКорона”, і, думаю, що в кінці вересня – початку жовтня вона також буде зареєстрована”, — заявила російська чиновниця.
У рф намагаються з’ясувати позицію США щодо війни в Україні після саміту G7
Данія заявила про розгортання свого військового батальйону в Латвії
Стратегічний бомбардувальник В-52 ВПС США розбився незабаром після зльоту з авіабази Едвардс
США зацікавлені у створенні постійної військової бази в Польщі – Міноборони