КИЇВ. 8 вересня. УНН. Представник УПЛ “Олександрія” оголосив про підписання півзахисника Вадима Янчака, повідомляє УНН з посиланням на сайт клубу.
21-річний українець підписав трирічний контракт з ФК “Олександрія”. Останнім клубом гравця був словацький “Попрад”.
“Враження тільки позитивні. Дуже сподобалась команда. Я вже був до цього знайомий з Денисом Устименком, Владиславом Бабогло та Глібом Бухалом. В мене закінчувався контракт із словаками і прийшла пропозиція від футбольного клубу „Олександрія“. Я не вагаючись дав згоду і майже одразу приїхав на базу. „Олександрія“ дуже хороша команда. Мені пощастило зіграти проти неї ще будучи у складі ФК „Львів“. Тепер спробую закріпитися в основі, показати себе в дії, бо є велике бажання грати і допомагати команді здобувати перемоги”, — наголосив Янчак.
Примітно, що півзахисник є вихованцем ПФК “Львів”, за який грав до 2019 року. C тих пір Вадим виступав за “Попрад” і “Локомотиву” з Кошице в другому дивізіоні Словаччини. У минулому сезоні Янчак провів 17 матчів у “Попраді” і відзначився одним голом.
Франція з двогодинною перервою між таймами через грозу розгромила Ірак на ЧС-2026
Збірна Бельгії не зуміла обіграти Єгипет у першому турі футбольного ЧС-2026
Веслувальниця Лузан взяла два золота у перший день чемпіонату Європи
Українська стрибунка Магучіх взяла друге поспіль золото у літньому сезоні