У більшості шкіл є запаси антисептиків на кілька тижнів – Бабак

 Джерело

КИЇВ. 8 вересня. УНН. У більшості шкіл є антисептики, але цих запасів вистачає на тиждень чи місяць. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив голова комітету ВР з питань освіти і науки Сергій Бабак, передає УНН.

“Це перебільшення, що в школах немає антисептиків. У більшості шкіл справді все є. Але питання в тому, що цього вистачає, на жаль, запаси в них на тиждень – два – три, подекуди на місяць. І от тут ми ще маємо певний час, щоб виділити гроші і закупити”, – сказав Сергій Бабак.

За його словами, також є проблема неефективності місцевої влади, коли закуповують маски чи щитки за підвищеними цінами.

Нагадаємо, міністр освіти Сергій Шкарлет розповів, за які кошти школи забезпечать масками та антисептиками.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *