КИЇВ. 8 вересня. УНН. У більшості шкіл є антисептики, але цих запасів вистачає на тиждень чи місяць. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив голова комітету ВР з питань освіти і науки Сергій Бабак, передає УНН.
“Це перебільшення, що в школах немає антисептиків. У більшості шкіл справді все є. Але питання в тому, що цього вистачає, на жаль, запаси в них на тиждень – два – три, подекуди на місяць. І от тут ми ще маємо певний час, щоб виділити гроші і закупити”, – сказав Сергій Бабак.
За його словами, також є проблема неефективності місцевої влади, коли закуповують маски чи щитки за підвищеними цінами.
Нагадаємо, міністр освіти Сергій Шкарлет розповів, за які кошти школи забезпечать масками та антисептиками.
Каховське водосховище заростає вербою і тополею - академік Дідух дав прогноз щодо екосистеми
Дніпро зазнало атаки рф, є загиблий та 9 поранених
Кабмін передасть "Укрзалізниці" три арештовані тепловози Білоруської залізниці
Допомога на житло через єВідновлення: кому дають сертифікат, а кому - ваучер