КИЇВ. 9 вересня. УНН. Офіційний сайт БК “Дніпро” повідомив про те, що низка гравців зі складу команди здали позитивні тести на коронавірус, передає УНН з посиланням на ФБУ.
Баскетбольний клуб “Дніпро” знявся з товариського турніру “Gloria cup”. Так, діагноз підтвердився у п’яти гравців, яким провели ще додаткове обстеження в місцевому госпіталі для уточнення схеми лікування. У більшості хвороба протікає в легкій формі без ускладнень.
Таким чином, “Дніпро” змушений був відмовитися від подальшого проведення контрольних матчів у Туреччині.
Варто відзначити, що вже 9-го вересня команда повернеться в Дніпро.
Варто зазначити, що у Туреччині український клуб встиг провести три контрольні поєдинки і в усіх зазнав фіаско (проти “Галатасараю”, “Ефес Пілсена” та “Башакшехіра”).
Додамо, що 22 вересня чемпіон України має зіграти матч кваліфікації Ліги чемпіонів проти нідерландського “Гронінгена”.
Визначився суперник київського Динамо по першому раунду кваліфікації Ліги Європи 2026/2027
Унаї Мельгоса залишив посаду тренера молодіжної збірної України U-21
У 39 років помер ексфутболіст “Ворскли”, “Волині” та “Металіста” В'ячеслав Шарпар
Гаїті та Туреччина втратили шанси на вихід до плейоф ЧС-2026