КИЇВ. 9 вересня. УНН. Офіційний сайт БК “Дніпро” повідомив про те, що низка гравців зі складу команди здали позитивні тести на коронавірус, передає УНН з посиланням на ФБУ.
Баскетбольний клуб “Дніпро” знявся з товариського турніру “Gloria cup”. Так, діагноз підтвердився у п’яти гравців, яким провели ще додаткове обстеження в місцевому госпіталі для уточнення схеми лікування. У більшості хвороба протікає в легкій формі без ускладнень.
Таким чином, “Дніпро” змушений був відмовитися від подальшого проведення контрольних матчів у Туреччині.
Варто відзначити, що вже 9-го вересня команда повернеться в Дніпро.
Варто зазначити, що у Туреччині український клуб встиг провести три контрольні поєдинки і в усіх зазнав фіаско (проти “Галатасараю”, “Ефес Пілсена” та “Башакшехіра”).
Додамо, що 22 вересня чемпіон України має зіграти матч кваліфікації Ліги чемпіонів проти нідерландського “Гронінгена”.
Кабо-Верде створило сенсацію в матчі з Іспанією на ЧС-2026
Рапіристка Сопіт виграла історичне золото на ЧЄ-2026
"МЮ" придбав земельну ділянку для будівництва нового стадіону на 100 тис. місць
Мессі став найкращим бомбардиром в історії чемпіонатів світу