КИЇВ. 9 вересня. УНН. Українські стрибунки у висоту зайняли весь п’єдестал на турнірі “Dessauer Leichtathletik-Meeting Anhalt”, що відбувся на території у Німеччині, передає УНН з посиланням на НОК України.
Юлія Левченко лише за кількістю спроб випередила у боротьбі за “золото” Ярославу Магучіх. Обидві спортсменки зупинилися на висоті 1,96. “Бронзу” з результатом 1,90 здобула Ірина Геращенко.
Ще одну медаль — “срібну” в Дессау українській збірній приніс стрибок у довжину на 6,85 Марини Бех-Романчук.
Як повідомляв УНН, дві українки потрапили на вершину атлетичного турніру в Польщі.
Український стрибун Дорощук здобув бронзу на першому старті сезону Діамантової ліги
Еріксен повідомив про свій стан після втрати свідомості під час матчу Данія – Україна
США перемогли Австралію та достроково вийшли до 1/16 фіналу ЧС-2026, арбітру знадобилася медична допомога
Його скоро випишуть - лікар збірної Данії розповів про стан Еріксена, який втратив свідомість у матчі проти України