КИЇВ. 14 вересня. УНН. Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак одужав від COVID-19, з цим його привітав Президент України Володимир Зеленський під час традиційної селекторної наради, передає УНН з посиланням на пресслужбу ОПУ.
“Вітаю вас з подоланням цієї хвороби. Бажаю вам і надалі міцного здоров’я та імунітету”, – зауважив Володимир Зеленський.
Руслан Хомчак зазначив, що ситуація з коронавірусом у зоні проведення Операції об’єднаних сил стабільно контрольована. Водночас він повідомив статистику, що 11 осіб із зони проведення ООС – активні хворі на COVID-19 – проходять лікування вдома, а 43 особи перебувають на самоізоляції. Серед них – представники ЗСУ, Нацгвардії та прикордонної служби.
Нагадаємо, 10 вересня стало відомо, що у Головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака підтвердили COVID-19, його стан задовільний.
Допомога ветеранам в Україні - що відомо про проєкт 7 корпусу ДШВ
Що святкують 20 червня в Україні та світі
Як відрізнити фальшиві гроші від справжніх - основні ознаки підробки
Обстріли рф Дніпропетровщини 13 червня - є загиблий та 13 поранених, серед них дитина