У столичних лікарнях перебувають сьогодні 1010 хворих на коронавірус. 189 з них – у важкому стані.
Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.
– Не зменшується кількість хворих на COVID-19, які потребують госпіталізації. Сьогодні в стаціонарах столичних медзакладів лікуються 1010 хворих на коронавірус. Із них 30 дітей. 189 пацієнтів – у важкому стані. 293 отримують кисневу підтримку. 22 хворих – під апаратами ШВЛ, – сказав Кличко.
За словами мера Києва, ще 101 пацієнт – у лікарнях із підозрою на коронавірус. 366 хворих – перебувають у стаціонарах із запаленням легень.
При цьому, за словами Кличка, медичних препаратів для лікування хворих на Сovid-19 та засобів індивідуального захисту в столичних лікарнях достатньо.
– Ми облаштували вже понад 2200 ліжок у 18-ти медзакладах столиці. Сьогодні працюємо над залученням до надання допомоги хворим на коронавірус як фахівців, так і ліжкового фонду закладів Національної академії медичних наук, МОЗу, відомчих медзакладів. А це загалом – понад 11 тисяч ліжок. Місто з початку пандемії виділило 106 мільйонів гривень на купівлю необхідних медикаментів. І це за умови того, що централізовані закупівлі здійснюють і самі лікарні на гроші, що їм виділяє Національна служба здоров’я. Тому, підкреслю: ліків і засобів захисту столичним лікарням вистачає, – сказав Віталій Кличко.
Також мер нагадав, що препаратів саме від коронавірусу поки не існує. Столичні медики застосовують різні препарати – в залежності від симптомів у хворого.
Ольга Косова, фото Олексія Самсонова
Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!
У ніч масштабної атаки на столицю у Перинатальному центрі народилося четверо малюків
Застрелив двох людей та намагався втекти - у Києві затримали працівника СТО з Грузії
Нічна атака на Київ: у місті палають будинки та зникло електропостачання
Удар рф по Україні забрав життя 11 людей, пожежі у Лаврі та Мистецькому арсеналі ліквідували - Зеленський