Вже з 2030 року – британський уряд приголомшив новим гучним рішенням

 Джерело

У Великій Британії незабаром повністю заборонять продаж нового автомобільного транспорту, який живиться викопним паливом. З 2030 року на території королівства продаватимуть виключно електрокари. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на The Guardian.

За даними інформаторів, британський уряд під керівництвом прем’єр-міністра Бориса Джонсона оголосить про нове рішення вже упродовж осени, воно стане одним з елементів нової енергетичної політики на тлі тривалої коронакризи.

Посадовці планували виступити з офіційним звітом вже на поточному тижні, зростання кількості нових випадків коронавірусу спричинило відтермінування оголошення — уряд сконцентрований на більш загрозливій проблемі.

Напередодні влада проводила консультації щодо покрокового припинення продажу автомобілів, які забруднюють довкілля викидами. Спочатку план вказував на 2014 рік, пізніше його розроблювали для виведення з ринку до 2035 року.

Наразі в уряді посіли більш амбітну позицію, експерти вважають, британська сьогоденна інфраструктура може впоратися з реформуванням типу транспорту.

Таким чином Велика Британія може обігнати Францію, якщо обере саме стратегію “2030”, сусідня країна планує заборонити продаж нових автомобілів на бензині чи газі з 2040 року. Аналогічне рішення вже розроблюють також у Німеччині, Ірландії та Нідерландах.

Більшим радикалізмом поки що відзначилася тільки Норвегія, яка втілить ініціативу з 2025 року.

Як повідомляв ONLINE.UA, у Кабінеті міністрів підтримали важливий законопроєкт, який стосується електротранспорту. Документ “Про внесення змін до Закону України “Про автомобільний транспорт” врегульовує законодавче становище відповідного транспорту в країні.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *