У Шевченківському районі майже всі житлові будинки готові до опалювального сезону. Про це йшлося під час щотижневої наради керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та комунальних підприємств, що опікуються житлово-комунальним господарством району.
– Станом на сьогодні майже 93 % житлових будинків у районі готові до опалювального сезону. Тож, підготовка відбувається досить швидкими темпами, ми вкладаємось у графік виконання робіт, – зазначив керівник КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району Дмитро Савченко.
Учасники наради проаналізували звернення громадян, що надходять до «Контактного центру міста Києва» (15-51).
Нагадаємо, тепло у квартири киян «подадуть» швидше, ніж почнеться офіційний опалювальний сезон. Звичайно, якщо у цьому буде необхідність. Столична тепломережа готова до роботи.
Наталка Марків
Кияни отримали січневі платіжки за тепло - Лубінець вимагає перевірки нарахувань
Братія Лаври врятувала стародавні ікони під час нічної атаки ворога
Кількість поранених у Києві зростає, ворог ударив по 25-поверхівці
Метрополітен та КМДА пояснили українцям, чи можна під час тривог приносити матраци й намети у підземку