КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Влада не витратила всі кошти з “коронавірусного фонду” на будівництво доріг. Про це заявив глава Офісу Президента України Андрій Єрмак в ефірі телеканалу “Україна 24”, передає кореспондент УНН.
“Коли ти приїжджаєш у просте закарпатське село, проїжджаєш маленьке містечко, і виходять практично всі жителі на вулицю, зустрічають Президента, практично зі сльозами на очах дякують, бо ще два місяці тому там неможливо було пройти, люди на човнах плавали… Особливо після паводків… Але не можна ж так: „А, ви дороги будуєте, напевно, всі гроші забрали з ковідного фонду“. Ні — це не правда. На сьогодні держава абсолютно контролює (ситуацію — ред.), в тому числі й з фінансової точки зору”, — розповів Єрмак.
Нагадаємо, міністр фінансів України навів дані про витрати з так званого “коронавірусного фонду”, які викликали критику опонентів нинішньої влади через використання цих коштів на інші цілі, зокрема на будівництво доріг.
Індія купувала російську нафту 3 2022 року на прохання США для стабілізації ринку - глава МЗС
Прямі збитки, завдані рф українській культурі, сягають 4 млрд євро, а непрямі - 24 млрд доларів - Бережна
Старі мільярди видали за нові досягнення: скандал зі звітом БЕБ оголив хронічну хворобу правоохоронної системи
Курс валют на 18 червня: долар дещо подорожчав, а євро трохи впало