КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Українська збiрна зі спортивної гімнастики здобула шість нагород у перший день етапу Кубка світового виклику FIG, що проходить в угорському місті Сомбатхней. Про це інформує НОК України, передає УНН.
Діана Варінська святкувала перемогу у вправах на брусах. Анастасія Мотак і Ангеліна Радівілова показали другий і третій результат відповідно в опорному стрибку.
Так само двоє представників України Ігор Радівілов (“срібло”) і Євген Юденков зійшли на п’єдестал у вправах на кільцях. Петро Пахнюк став бронзовим призером у вільних вправах.
Нагадаємо, що українська гімнастка тріумфувала на Кубку Дерюгіної у багатоборстві.
Конго у матчі проти Португалії здобула перші в історії очки на ЧС
"Жирона" підписала форварда збірної України U-21 Олександра Пищура
Трамп відзначив 80-річчя угодою з Іраном та боями у клітці біля Білого дому
Збірна України з футзалу зіграє зі Словаччиною та Естонією у відборі на ЧС-2028