В приміському поїзді, який стояв у депо залізничної станції Кельн в Німеччині прибиральниця знайшла підозрілий предмет, який опинився саморобним вибуховим пристроєм. Бомба була начинена цвяхами.
Про це повідомила в Twitter поліція міста.
Депо було оточено, поліцейські з собаками почали пошуки інших небезпечних предметів.
Після аналізу вибухівки стало зрозуміло, що навіть у випадку детонації бомба не могла заподіяти великої шкоди людям або майну: цвяхи, якими вона була начинена, зрушили б лише на кілька сантиметрів, заявили в поліцейському управлінні.
Видання Bild з’ясувало, що поїзд прибув 2 жовтня з Гуммерсбаха; в цьому місті також проводиться поліцейська спецоперація.
За даними джерел Bild, бомба була сконструйована з чорного пороху, феєрверків, цвяхів і шурупів. Спецслужби поки не прийшли до висновку, чи пов’язана знахідка з терористами чи це була спроба шантажу залізниці.
Нагадаємо, раніше підозрілий предмет виявили біля Південного вокзалу у Києві; правоохоронці перекрили частину вулиці Кирпи, а на місце прибули вибухотехніки.
Також повідомлялося, що у Києві знешкодили вибуховий пристрій поблизу офісного приміщення на вулиці Великій Васильківській.
У фаворита на заміну Стармера можуть з'явитися конкуренти для запобігання його "коронації"
Трамп припустив, що США "скоро зможуть" повернути санкції проти російської нафти
У Франції виявили перший випадок Еболи у лікаря з Конго
США "дуже близькі" до укладання торгової угоди з Індією - Трамп