З 1 липня до 31 серпня 2026 року в столичному громадському транспорті діятимуть нові правила оплати проїзду для школярів та курсантів вищих військових навчальних закладів міста.
Правила для школярів
Як зазначається, на період літніх канікул проїзд для школярів стає платним. При цьому для власників учнівських квитків діє знижка у розмірі 75% на придбання проїзних.
Де придбати пільговий проїзний:
- у застосунку “Київ Цифровий”;
- у терміналах самообслуговування;
- на сайті КП “ГІОЦ”;
- у застосунку EasyPay.
Вартість проїзних на місяць:
- 325 грн – безлімітний;
- 162,50 грн – безлімітний на другу половину місяця;
- 72,50 грн – 46 поїздок;
- 97,50 грн – 62 поїздки;
- 143,75 грн – 92 поїздки;
- 192,50 грн – 124 поїздки.
У КМДА додали, що разові поїздки також доступні для оплати учнівським квитком, проте знижка 75% на них не розповсюджується.
Правила для курсантів
З 1 липня до 31 серпня курсанти вищих військових навчальних закладів міста мають сплачувати за проїзд у міському громадському транспорті на загальних підставах.
Майже 200 військових повертаються із СЗЧ через застосунок "Армія+" - Федоров
Пенсію в Україні можна оформити з-за кордону, інструкція від ПФУ
На Вінниччині судитимуть трьох осіб у справі про смерть 10-річного хлопчика з інвалідністю від голоду
Чорнобильський заповідник заселили шакали - що відомо про появу хижака, фото