У Генеральному штабі ЗСУ повідомили результати ураження в ніч на 22 червня центру космічного зв’язку у московській області. Додатковий аналіз підтвердив влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV, повідомляє УНН.
“Додатковим аналізом даних підтверджено влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV, що використовується для супутникового зв’язку, а також у технічну будівлю поряд із цією антеною”, – повідомили у ГШ.
Окрім того, підтверджено ураження Головного виробничо-адміністративного (апаратно-програмного) корпусу з частковою руйнацією однієї з стін. Цей корпус містить у собі центральну апаратну ліній зв’язку, обладнання Наземного комплексу управління та Центральний пульт управління супутникової мережі.
“Зазначений об’єкт у місті Дубна — найбільший наземний комплекс супутникового зв’язку в росії. Центр використовується для військового зв’язку, керування супутниковими ретрансляторами, які застосовуються міноборони рф для зв’язку, розвідки та координації військ”, – повідомили у Генеральному штабі.
Нагадаємо
За неофіційною інформацією, щонайменше 50 дронів, які атакували москву та прилеглі райони у ніч на 22 червня. В мережі з’явилися відео влучань та прольоту дронів, зокрема, FP-1.
Попри заяви представників російських органів влади про успішне знищення усіх БпЛА у “росавіації” повідомили, що призупинили роботу московських аеропортів “Домодєдово” і “Жуковський”, а в “Шереметьєво” були введені “обмеження в роботі”.
Пізніше Генеральний штаб офіційно підтвердив влучання українських БпЛА по центру космічного зв’язку.
ППО та справедливий мир у фокусі України на саміті G7 - ОП
кремль втрачає керованість, чиновники й депутати почали суперечити путіну - розвідка
НАТО скоротить миротворчу місію в Косові через стабілізацію безпеки
Війна з Іраном коштувала США 40 мільярдів доларів та розігнала інфляцію - CNN