В окупованому Севастополі раптово зникло світло

Джерело

У тимчасово окупованому Севастополі влада повністю вимкнула світло – без графіка і без попередження для мешканців.

Севастополь занурився у темряву: світло вимкнули на невизначений термінПро це повідомляє призначений окупантами так званий губернатор міста Михайло Развожаєв.За його словами, обмеження запровадили через перевантаження електромереж за межами регіону.


За командою диспетчера Чорноморського РДУ (філія АТ “СО ЄЕС”) у Севастополі введено режим тимчасового обмеження електропостачання.
Мета — нібито не допустити аварії у всій енергосистемі.Розклад відключень за адресами поки що невідомий.


Як тільки він з’явиться — його опублікують у каналі “Севастопольенерго”.
Мешканців закликали не вмикати потужні електроприлади.Раніше Telegram-канал “Кримський вітер” із посиланням на підписників повідомив про пожежу на головній електропідстанції Севастополя. За даними ресурсу, йдеться про підстанцію “Севастополь”, яка є основним вузловим енергооб’єктом міста та забезпечує електропостачання Севастопольського енергорайону.

Схожі повідомлення