У Харкові чоловік напав з ножем на патрульних – двоє правоохоронців дістали поранення

Джерело

Чоловік напав із ножем на поліцейських у Салтівському районі Харкова. Внаслідок цього двоє правоохоронців дістали поранення. Про це повідомляє поліція Харківщини, пише УНН.

Подія сталася 25 червня близько 16:00 у Салтівському районі Харкова. Під час виконання службових обов’язків поліцейські здійснювали перевірку документів громадянина. У ході спілкування чоловік почав поводитися агресивно та раптово напав на правоохоронців із ножем

– йдеться у повідомленні.

Унаслідок нападу двоє поліцейських отримали тілесні ушкодження та були ушпиталені.

Нині зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Встановлено, що фігурант раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення різних злочинів. Також чоловік перебуває в розшуку за ухилення від мобілізації.

Дана подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо повідомлення фігуранту про підозру у скоєнні злочину. Слідчі дії тривають.

Схожі повідомлення