Голова мзс рф сергій лавров відреагував на заяву держсекретаря США Марко Рубіо про те, що на саміті США та рф на Алясці торік не укладали жодної угоди, закликаши, як цитують його росЗМІ, “внести ясність”, пише УНН.
Деталі
“Коли мій колега Марко Рубіо каже, що на Алясці були лише пропозиції, а угоди не було, у мене це викликає питання з точки зору того, що ми маємо на увазі під угодою”, – сказав лавров.
На Алясці, за його словами, було обговорено пропозиції США, які росія ухвалила. Говорити про те, що угоди не було, “не дуже витончено”, заявив лавров.
Голова мзс рф додав, що необхідно “внести ясність” щодо всієї цієї ситуації, а заяви США про бажання відіграти конструктивну роль у врегулюванні конфлікту “звучить як заявка на посередництво”.
“Звичайно, треба внести ясність на всю цю ситуацію. Але факт залишається фактом: на Алясці було обговорено пропозиції США, які були прийняті російською стороною”, – вказав лавров.
Офіційний представник кремля дмитро пєсков зазначив, що москва “високо цінує” готовність США бути посередником.
Доповнення
Напередодні держсекретар США Марко Рубіо заявив, що під час зустрічі Дональда Трампа з володимиром путіним на Алясці “було зроблено пропозицію”, але жодної угоди не було. Рубіо додав, що США, як і раніше, готові зіграти конструктивну роль у завершенні війни.
Зеленський і фон дер Ляєн обговорили оборонну співпрацю та підтримку України
Зеленський завтра може знову зустрітися із Трампом
Binance втратить ліцензію на обслуговування клієнтів у Євросоюзі
У брянській області заборонили відпускати пальне в каністри через ризик дефіциту