З початку року з російського полону вдалося повернути майже 1,6 тис. українців – Зеленський

Джерело

Від початку 2026 року у рамках обміну полоненими вдалося повернути майже 1,6 тис. українців, а загалом – понад 9,5 тис. Про це розповів Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні, передає УНН.

Деталі

“Ми продовжуємо повертати людей із російського полону: сьогодні ще 160 військових удома. Майже всі вони були в полоні ще з 22-го року. Захисники Маріуполя, “Азовсталі”, всієї Донеччини, інших напрямків. Запоріжжя, Київщина, Сумська область. Ми маємо повернути кожного й кожну – і військових, і цивільних, – хто досі в російській неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. У цьому році результати відчутні, обміни тривають”, – сказав Зеленський.

Він зазначив, що українська наступальна активність на фронті та відбиття російських штурмів – це можливість у тому числі повернути наших із росії.

“Вже більш ніж 9500 людей повернули від початку повномасштабної війни. Тільки вже за цей рік – 1596 наших українців і українок. Очікуємо також наступні етапи. Дякую. І особливо хочу подякувати всім, хто не залишає людей після того, як вони повертаються, – не залишає без належної підтримки. Адаптація, необхідне лікування, вирішення соціальних питань – усе це важливо, і небайдужість має бути, підтримка має бути”, – додав Зеленський.

Нагадаємо

Президент України Володимир Зеленський повідомив про черговий обмін і повернення із російської неволі додому 160 військових, які були в полоні ще з 2022 року, серед них – захисники Маріуполя та “Азовсталі”.

Схожі повідомлення