Сполучені Штати завдали ударів по Ірану у відповідь на напади на торгове судно. Про це повідомляє Центральне командування США, інформує УНН.
Деталі
Зазначається, що американські військові завдали ударів по Ірану, зокрема по сховищах ракет і безпілотників а також по прибережних радіолокаційних станціях.
26 червня війська Центрального командування США завдали ударів по Ірану в якості рішучої відповіді на вчорашню атаку на торгове судно, яке проходило через Ормузьку протоку. … На момент іранської атаки вантажне судно під прапором Сінгапуру виходило з Ормузської протоки вздовж узбережжя Оману
Також вказується, що американські військові “продовжують координувати безпечний прохід та надавати підтримку торговельним суднам, що проходять через протоку”.
Нагадаємо
Напередодні президент США Дональд Трамп звинуватив Іран у здійсненні атаки безпілотником на вантажне судно в Ормузькій протоці, назвавши це “безглуздим порушенням” угоди про припинення вогню зі Сполученими Штатами.
Зеленський підтвердив успішний удар по Тюменському НПЗ за понад 2 тис км від кордону України
рубль впав до мінімуму за два місяці на тлі паливної кризи та дефіциту валюти - The Moscow Times
Вантажний поїзд упав з мосту в Німеччині
Трамп чекає на "дуже особливу" вечерю у Версалі, бо там "багато золота"