Компанія SpaceX Ілона Маска планує вийти на американський ринок мобільного зв’язку із власним сервісом Starlink та напряму конкурувати з найбільшими операторами країни. Про це повідомляє УНН із посиланням на Financial Times.
Деталі
За інформацією видання, президентка та операційна директорка SpaceX Гвінн Шотвелл під час зустрічей з інвесторами повідомила, що компанія розглядає запуск роздрібного мобільного сервісу Starlink для споживачів у США, а також можливість створення власної наземної мережі мобільного зв’язку.
Наразі SpaceX співпрацює з телекомунікаційними компаніями, зокрема T-Mobile, надаючи їм доступ до своєї супутникової мережі. Однак новий проєкт дозволить компанії самостійно продавати мобільні контракти клієнтам.
Аналітики зазначають, що реалізація такого проєкту вимагатиме значних інвестицій та розвитку власної інфраструктури, однак у разі успіху SpaceX зможе суттєво розширити джерела доходів і зменшити залежність від партнерів серед мобільних операторів.
Уряд Ізраїлю схвалив визнання геноциду вірмен, але рішення ще має затвердити парламент
На фестивалі Hurricane Festival в Німеччині померла жінка
росія вперше за тривалий час готується до імпорту бензину морським шляхом - Reuters
Землетруси у Венесуелі забрали життя щонайменше 32 людей, 700 поранено