В іркутську через паливну кризу ввели режим підвищеної готовності, черги на АЗС патрулюватимуть силовики

Джерело

Влада іркутської області росії запровадила режим підвищеної готовності через дефіцит бензину. Для контролю ситуації біля автозаправних станцій залучать поліцію та росгвардію. Про це повідомляє УНН із посиланням на Meduza.

Деталі

За словами губернатора ігоря кобзєва, режим підвищеної готовності запровадили, щоб не допустити надзвичайної ситуації на тлі паливної кризи. Він доручив регіональним управлінням МВС і росгвардії забезпечити громадський порядок у чергах на АЗС, запобігати незаконному перепродажу пального та організувати патрулювання місць його продажу.

Крім того, на автозаправках мережі “роснефть” продаж бензину обмежили до 50 літрів на добу на один автомобіль. На інших АЗС цей ліміт може бути ще меншим.

Схожі повідомлення