КИЇВ. 26 серпня. УНН. До кінця вересня жителі США можуть безплатно перевірити себе на наявність антитіла до COVID-19, передає УНН з посиланням на dailyhive.com.
Тестувати американців буде Bloodworks Northwest (банк крові і медичний дослідний інститут з штаб-квартирою в Сіетлі, штат Вашингтон). Перевірити себе на наявність антитіл можуть всі охочі.
“Тим, у кого є антитіла до COVID, буде дозволено здавати кров кожні сім днів”, – йдеться в повідомленні.
Щоб здавати кров, пацієнти повинні бути старше 16 років і мати при собі маску для обличчя.
Нагадаємо, що в Татарстані, тим часом, оголосили результати першого етапу ІФА-скринінгу і почали другий.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без ІФА-скринінгу Україна не в змозі спрогнозувати “ковід”-ситуацію
Що стосується України, то у нас раніше обіцяний і анонсований масовий ІФА-скринінг на антитіла до “ковід” так і не стартував.
Понад те, показники тестування обов’язкових категорій громадян, таких як медики або поліцейські, теж залишається на вкрай низькому рівні.
Експерти і лікарі вбачають у цьому одну з причин погіршення епідеміологічної ситуації в Україні.
Так, за словами відомого інфекціоніста Михайла Фаворова, Україна ігнорує ІФА з незрозумілих йому причин. Адже у нас є тест власного виробництва, який визнається одним з кращих у світі.
Понад те, якщо наша влада не почне, як годиться, тестувати лікарів, то медики знову будуть вмирати, попереджає вчений.
рф атакувала іноземні судна в Чорному морі, є загиблий і поранені моряки
російський агросектор під загрозою колапсу через дефіцит дизельного пального - ЦПД
Гегсет заявив про успішне випробування США системи ППО "Золотий купол"
Трамп просить у Конгресу понад 1,4 млрд доларів на боротьбу зі спалахом Еболи