КИЇВ. 27 серпня. УНН. Комендантська година діятиме в місті Кеноша (штат Вісконсін) до неділі в зв’язку з заворушеннями. Про це заявив в середу окружний шериф Девід Бет на прес-конференції, передає УНН.
“Ми плануємо, що комендантська година буде до неділі. Це може змінитися”, — сказав він. Бет пояснив, що комендантська година розпочинатиметься з 19:00. Шериф не виключив, що така міра буде діяти і після неділі.
Шеф поліції міста Деніел Міскініс зазначив, що в ніч на середу в Кеноші під час заворушень мали місце підпали, випадки вандалізму і мародерства.
Заворушення в Кеноші почалися, після того як 23 серпня поліцейський кілька разів вистрілив в спину афроамериканцю Джейкобу Блейку. У місто були направлені підрозділи Національної гвардії штату Вісконсін, для розгону натовпу поліція застосувала сльозогінний газ.
У ніч на середу 17-річний американець під час заворушень в Кеноші застрелив двох людей. Він уже затриманий.
Гондурас планує закупити українські дрони для охорони кордонів
У ЄС сьогодні говоритимуть про Україну після атаки рф на об'єкти ЮНЕСКО і про нові санкції проти рф - Каллас
Ейфелева вежа та Лувр скоротили години роботи через рекордну спеку у Франції
Військові США ідентифікували та оголосили імена загиблих у катастрофі бомбардувальника B-52 у Каліфорнії