Російські найманці на Донбасі не пропустили через свої блокпости спостерігачів місії ОБСЄ неподалік Вознесенівки в Луганській області та Новоазовська – у Донецькій області.
Про це йдеться у звіті місії.
“5 вересня в пункті пропуску на кордоні неподалік від населеного пункту Вознесенівка (колишній Червонопартизанськ; непідконтрольний уряду, 65 км на південний схід від Луганська) член збройних формувань сказав патрулю місії покинути цей район”, – йдеться у звіті.
Біля Новоазовська окупанти відмовили патрулю місії в перетині, пояснивши це відсутністю дозволу від командирів.
Зазначимо, ці населені пункти знаходяться в безпосередній близькості від непідконтрольної ділянки українсько-російського кордону.
Також РБК-Україна писало, що ОБСЄ після початку перемир’я 27 липня зафіксувала 950 порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях. Зокрема, на Донбасі прогриміли 173 вибухи.
Нагадаємо, 6 вересня на Донбасі загострилася ситуація, вперше з початку перемир’я в результаті ворожого обстрілу загинув український військовий, ще один отримав поранення.
Відпочинок дітей військових у Карпатах - соціальний проєкт Української бронетехніки
Погода в Україні і Києві 25 червня - де чекати грозові дощі та спеку до +32
Для ветеранів запустили мобільний застосунок «Захист+» із знижками та сервісами підтримки
Удар по автобусу з дітьми в Брянській області вигадала РФ - заява Генштабу