Джерело Джерело Джерело Джерело Джерело Джерело Джерело ДжерелоВ столиці з 1 червня відновлять роботу 72 заклади профтехосвіти
В Україні стався масовий збій в роботі мобільного зв’язку та інтернету
Одразу два найбільші оператори зв’язку повідомили про збій в роботі своїх мереж по всій Україні. В абонентів Укртелекому пропав інтернет, а у клієнтів Vodafone – мобільний зв’язок.На Наддніпрянському шосе обмежили рух
Сьогодні, 29 травня, зранку і до 12:00 30 травня на Наддніпрянському шосе частково обмежили рух. Про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.
– На Наддніпрянському шосе починаємо поточний ремонт покриття.У прямому ефірі в Києві пролунав останній дзвоник
Мер Києва Віталій Кличко дав Останній дзвоник для випускників столичних шкіл. Зробив це мер в онлайн-режимі під час своєї прес-конференції.
–На жаль, карантин вніс корективи і в традиційний урочистий формат святкування Останнього дзвоника.Київ підтримує своїх освітян коштами з бюджету міста
Столичні вчителі і вихователі під час карантину отримували муніципальні надбавки від міста. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.Мер Києва звернувся до правоохоронців через забудовників
Мер Києва Віталій Кличко звернувся до правоохоронних органів з вимогою негайно втрутитися в ситуацію щодо невиконання забудовником «Аркада-будівництво» зобов’язань перед інвесторами, що вклали гроші в будівництво житла.Чому у Києві хворіють на коронавірус медики розповів Кличко
–Щодо ситуації в лікарні швидкої допомоги, інформацію про яку вчора публікували ЗМІ. На сьогодні в цьому медзакладі загалом виявлено 21 медпрацівника, інфікованого коронавірусом. Але виявили їх не за один день.За добу на коронавірус у столиці захворіли ще 56 людей
Кількість мешканців Києва, в яких підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 56 людей. Із них 17 – медики. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.Крещатик перекрили інвестори банку [Фото]
Станом на ранок, 29 травня, центр Києва перекритий.
На Хрещатику, перед столичною мерією, проходить мітинг інвесторів банку «Аркадія». Про це повідомляє журналіст «Вечірнього Києва».
Автоактивісти обмежили рух головною вулицею.