КИЇВ. 24 серпня. УНН. В Орландо відбувся третій поєдинок першого раунду плей-офф НБА — “Торонто Репторс” завдав розгромної поразки “Бруклін Нетс”, повідомляє УНН з посиланням на сайт команди.
З перших секунд матчу канадський колектив захопив ініціативу на паркеті та повів у рахунку, пішовши у відрив (20:10). До кінця поєдинку “Репторс” не підпускали до себе опонентів та святкували впевнену звитягу 117:92.
У складі переможців найрезультативнішим гравцем став Паскаль Сіакам, який набрав 26 очок, у Фреда Ванвліта — 22, а 20 балів і 13 підбирань у Сержа Ібаки. У “Нетс” 23 бали в активі Тайлера Джонсона.
Також додамо, “Торонто” збільшив відрив серії до чотирьох перемог — 3:0.
"Реал" оголосив про трансфер вихованця "Барселони" за 60 мільйонів євро
Цьогорічний Чемпіонат світу з футболу може стати найприбутковішим в історії
Роналду став першим футболістом в історії, який забив на шести чемпіонатах світу
Жахлива травма футболіста затьмарила матч Канади проти Катару на ЧС-2026