КИЇВ. 24 серпня. УНН. Українські легкоатлетки завоювали дві перемоги і два других місця на етапі “Діамантової ліги” у Стокгольмі, повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу ФЛАУ.
У Стокгольмі хедлайнерками змагань також були українки. Марина Бех-Романчук перемогла у стрибках в довжину на “Діамантовій Лізі” у Стокгольмі. Ярослава Магучіх з третьої спроби подолала 2,00 м, повторила найкращий результат сезону у світі і виграла з ним етап “Діамантової ліги”. Вже у статусі переможниці вона спробувала сили на висоті 2,03 м, проте планка не встояла. Юлія Левченко стала другою з результатом 1,98 м.
Відзначимо, що Анна Рижикова з України посіла другий рядок в бігу на 400 метрів з бар’єрами — 55,19 с.
Нагадаємо, що минулого етапу “Діамантової ліги” українки вибороли дві нагороди.
"Динамо" підписало форварда ПСЖ П'єра Мунгенге
США дозволили збірній Ірану прибути до країни за два дні до наступного матчу
Канада розгромила Катар на ЧС-2026 та здобула історичну перемогу
Іспанія розгромила Саудівську Аравію після осічки з Кабо-Верде на ЧС-2026