Енергетики відновили високовольтну лінію живлення окупованої ЗАЕС, яку пошкодили обстріли

 Джерело

Енергетики відновили високовольтну лінію 330 кВ, яка забезпечує живлення окупованої Запорізької АЕС. Про це заявили в НЕК “Укренерго”, передає УНН.

Деталі

Ремонтні бригади НЕК “Укренерго” відновили надійність живлення Запорізької АЕС. Високовольтна повітряна лінія 330 кВ включена в роботу

– йдеться в заяві компанії. 

Наразі ЗАЕС має змогу отримувати електроенергію як за основною, так і за резервною лініями. Надійність живлення атомної електростанції – на належному рівні завдяки роботі ремонтних бригад НЕК “Укренерго”. 

Нагадаємо

Внаслідок російських обстрілів попередньої доби одна з повітряних ліній, що живлять ЗАЕС, була пошкоджена та відключена дією захисту.

Ремонтні бригади чекали дозволу військовослужбовців для того, щоб усунути пошкодження та включити лінію в роботу. 

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *