Хорватія, яка головує в Раді ЄС, вітає угоду про припинення вогню на Донбасі. А також підтримує дипломатичні зусилля і Тристоронньої угоди контактної групи.
Про це повідомляє Міністерство закордонних та європейських справ Республіки Хорватія в Twitter.
“Ми повністю підтримуємо дипломатичні зусилля і угоди, мета яких полягає в тому, щоб сприяти виконанню мінських угод і в кінцевому підсумку сприяти взаємній довірі, співпраці та миру в регіоні”, – заявили у відомстві.
Нагадаємо, з 27 липня на Донбасі набув чинності режим повного припинення вогню, при цьому бойовики вже двічі обстрілювали позиції ООС і проводили дистанційне мінування території з допомогою протитанкових гранатометів.
Попри обстріл з боку бойовиків в Офісі президента заявили, що перемир’я на Донбасі працює, а порушення “тиші” не несуть системний характер.
Мерц відкинув претензії США щодо цін на ліки в Німеччині
У МВС створили робочу групу з питань обігу цивільної зброї
Західні ЗМІ не можуть пояснити нове дистанційне підписання угоди між США та Іраном
Україна готова допомогти країнам Європи захищатися від дронів - Зеленський