Ірина Венедіктова розповіла, чого чекає від нового прокурора міста Києва

Джерело

У понеділок, 27 липня 2020 року, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова представила колективу прокуратури м. Києва нового керівника – Олега Кіпера, який раніше працював на посаді заступника прокурора м. Києва.

Про це повідомили в пресслужбі прокуратури міста Києва

Ірина Венедіктова відзначила, що від нового керівника столичної прокуратури очікує ефективної та злагодженої роботи.

 -Завдань багато, але сподіваюсь, що колектив столичної прокуратури, працюючи єдиною командою, забезпечить їх ефективне виконання, а результати відповідатимуть запиту суспільства, – наголосила Генеральний прокурор.

У свою чергу, Олег Кіпер подякував за довіру та запевнив, що докладе максимум зусиль для ефективного виконання поставлених завдань.

Олег Кіпер роботу в органах прокуратури розпочав у 2001 році. Працював слідчим Котовської міжрайонної прокуратури Одеської області, прокурором відділу прокуратури Одеської області, прокурором відділу Генеральної прокуратури України, начальником управління прокуратури Івано-Франківської області, заступником прокурора Івано-Франківської області, заступником начальника управління – начальником відділу Генеральної прокуратури України.

9 червня 2020 року наказом Генерального прокурора був призначений на посаду заступника прокурора м. Києва.

Схожі повідомлення