Завтра, 22 вересня, разом зі світовою спільнотою Київ відзначатиме Всесвітній день без автомобіля.
Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.
Всіх запрошують приєднатися та хоча б на один день відмовитися від поїздок на власних авто. Киянам пропонують скористатися альтернативним транспортом: громадським чи велосипедним.
Також в рамках Європейського тижня мобільності триває інтернет-марафон:
- потрібно зафіксувати на фото чи відео своє пересування містом пішки, на велосипеді чи у громадському транспорті,
- опублікувати їх у соціальних мережах з хештегом #kyivmobilityweek та передати своїм друзям та знайомим виклик спробувати пересуватись містом альтернативними способами.
Нагадаємо, що тиждень мобільності триває у Києві з 16 до 22 вересня.
Ольга Косова, фото Бориса Корпусенка
Не вніс в декларацію 9,6 млн грн - заступнику директора Київзеленбуду повідомили про підозру
Зеленський розсекретив, чим сили ППО відбивали атаку зс рф на Київ
У Києві через аварію зникло світло у двох районах, відновити мають до 16 години - ДТЕК
У Києві сталася масштабна ДТП, ускладнено рух на вулиці Теліги