У Києві викрито наркодилерів із Дніпропетровської та Черкаської областей.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Києва.

За словами правоохоронців, двоє чоловіків незаконно вирощували та збували коноплю.
– У ході досудового розслідування ми встановили, що подільники займаються збутом канабісу на території міста Києва, Київської, Дніпропетровської та Черкаської областей України. Під час проведення обшуків за місцями мешкання фігурантів ми вилучили близько 50 кг канабісу та ліквідували посів рослин коноплі у кількості майже 700 штук. За цінами «чорного ринку», сума вилученого складає близько 15 мільйонів гривень, – зазначив заступник начальника слідчого управління поліції Києва Едуард Соловйов.
Чоловікам «світить» до 12 років позбавлення волі.
Вікторія Гребінь
Важливі новини та перевірена інформація в Telegram і Facebook.
У мережі діляться кадрами без колеса огляду на Подолі у Києві
росія фейками намагається зняти з себе відповідальність за удар по Києву - ЦПД
На відновлення Успенського собору Лаври після російської атаки кошти забезпечать вже сьогодні - Свириденко
Комбінована атака на Київ: жителі столиці масово спускаються в метро