Добудова газопроводу “Північний потік-2” стала можливою через бездіяльність української влади.
Про це під час погоджувальної ради заявив п’ятий Президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.
Він також зазначив – з цієї ж причини України знову не буде на черговому саміті НАТО.
“Речі треба називати своїми іменами. Це не нас не запросили на саміт НАТО. А це Зеленський не зміг добитися бути присутнім на саміті НАТО, забезпечити міжнародну коаліцію на підтримку України і захист України через формування цієї коаліції, яку ми зробили у 2014-му році”, – наголосив Порошенко.
“Це не хтось не дав можливості продовжити санкції проти “Північного потоку-2”, а Зеленський. На сьогоднішній день ми маємо визнати, “Північний потік-2” буде добудований у зв’язку з вашою злочинною бездіяльністю. І Україна перетвориться з потужної транзитної країни на Білорусь-2, на яку ви нас прирікаєте: опинитися в “енергетичному стійлі” Москви, не бути союзниками в Брюсселі, а дрейфувати в бік Росії”, – зауважив лідер “Європейської Солідарності”.
Народна депутатка від “Європейської Солідарності” Ірина Фріз вважає, що президент України Володимир Зеленський програв “Північний потік-2” через відсутність чіткої міжнародної позиції.
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський фактично підтримав скасування санкцій проти “Північного потоку-2”.
Суд відмовив Байдену у спробі заблокувати оприлюднення записів у справі спецпрокурора
Затриманому за масову стрілянину на пляжі Бонді висунули нові обвинувачення
Уже четвертий український чиновник відмовляється від польської нагороди
Іран заявив про ракетну та дронову атаку на об'єкти США на Близькому Сході