КИЇВ. 16 квітня. УНН. Прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда закликає посилити безпеку під час візиту офіційних осіб G7 в країну. Про це пише AFP, передає УНН.
Цитата
“У той час, коли високопоставлені чиновники з усього світу відвідують… Японія в цілому повинна максимізувати свої зусилля для забезпечення безпеки”, – сказав Кісіда.
Деталі
Прем’єр-міністр Японії завив, що країна потребує посилення заходів безпеки під час візиту офіційних осіб “Великої сімки” через день після того, як у нього кинули вибухівку під час передвиборчого заходу.
Фуміо Кісіда залишився неушкодженим після того, як вибуховий пристрій був кинутий в нього під час його виборчої кампанії в місті Вакаяма. 24-річного підозрюваного чоловіка було заарештовано, але про мотиви нападу він поки нічого не розповів.
“Це непростимо, що під час виборчої кампанії було скоєно такий насильницький акт”, – додав Кісіда.
Японія прийматиме саміт лідерів G7 в Хіросімі у травні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Японії пролунав вибух на місці запланованого виступу прем’єра
Тимчасове послаблення санкцій США принесло росії понад $2 млрд додаткових доходів - S&P Global
росія готується імпортувати бензин з Індії через дефіцит пального - Центр страткому
Чутки про весілля Тейлор Свіфт і Тревіса Келсі посилилися після нових повідомлень ЗМІ
Латвія отримала від ЄС оборонний кредит на 3,5 млрд євро для розвитку дронових технологій