28 січня комітет Верховної ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг підтримав призначення Юрія Вітренка першим віце-прем’є-міністром – міністром енергетики України.
Про це повідомив глава комітету Андрій Герус в своєму Telegram-каналі.
“Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг підтримав кандидатуру Юрія Вітренко на посаду першого віце-прем’єра-міністра енергетики”, – зазначив парламентар.
“За” проголосували 14 депутатів, двоє- утримались, двоє – проти.
Голосування за призначення Вітренка на посаду міністра енергетики відбудеться у Верховній Раді 28 січня о 13: 30.
Нагадаємо, в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко запропонував експорт газу з Росії,як варіант зниження ціни на блакитне паливо.
Нагадаємо, уряд планує запровадити держрегулювання ціни на газ на період карантину.
Крім цього, Шмигаль анонсував перевірку газопостачальників з найвищими тарифами.
Напередодні на Вінниччині пройшли чотири акції протесту проти підвищення тарифів на енергоносії – у Жмеринці, Гайсині, Тульчині та Брацлаві містяни блокували автодороги.
Нагадаємо, “Європейська Солідарність” пропонує сім мільярдів з Офісу Зеленського та силовиків спрямувати на субсидії.
Війна з Іраном коштувала США 40 мільярдів доларів та розігнала інфляцію - CNN
Затримання та водомети: поліція Женеви жорстко відреагувала на порушення під час протестів проти G7
Лідери G7 одностайні щодо посилення тиску на росію для завершення війни - Зеленський
Україна розраховує на відкриття всіх переговорних кластерів щодо вступу до ЄС протягом найближчих тижнів – Качка