КИЇВ. 27 серпня. УНН. Мадридський “Реал” вперше виграв Юнацьку лігу УЄФА, здолавши у вирішальному матчі “Бенфіку” з рахунком 3:2. Про це інформує пресслужба УЄФА, передає УНН.
Високому пресингу “Бенфіки” мадридці протиставили грамотні контратаки і мали рацію — до перерви команда Рауля вела 2:0 (забивали Родрігес та автогол Енріке Жоку). У дебюті другого тайму Гонсалу Рамуш один м’яч відіграв, але вже через хвилину Мігель Гутьєррес відновив паритет, забивши третій гол мадридців.
На 57-й хвилині Гонсалу Рамуш оформив дубль і знову подарував “орлам” надію. За рахунку 2:3 португальці втратили дві відмінні можливості зрівняти рахунок, тому виграш в іспанського колективу.
Зауважимо, що “Реал” вперше переміг у фіналі. Раніше вони поступились у трьох півфіналах, в двох з яких він зустрічався з “Бенфікою” — в 2014 та 2017 роках.
Крім того додамо, заключні матчі плей-офф турніру проходили на стадіоні “Коловре” в Ньйоні в період з 16 по 25 серпня. Всі матчі проводилися за порожніх трибун.
Алжир подав скаргу на суддівство до ФІФА через епізод за участю Мессі
"Металіст 1925" змінив назву на ФК "Харків" та змінив клубну емблему
Комащук виборола для України першу медаль на ЧЄ-2026 з фехтування
"Динамо" підписало форварда ПСЖ П'єра Мунгенге