Спікер Держдепартаменту США Нед Прайс одужав після коронавірусу. Він повідомив, що почуває себе добре і подякував усім за підтримку.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення Неда Прайса в Twitter.
“Радий повідомити, що пройшов карантин і відчуваю себе добре”, – написав він, подякувавши всім за підтримку.
Прайс додав, що сьогодні проведе регулярний брифінг.
Нагадавши, спікер Держдепартаменту повідомив про те, що захворів на коронавірус в кінці вересня.
IPO SpaceX робить Маска першим у світі трильйонером
Туск заявив, що Польща не визнає домовленостей щодо України без своєї участі у переговорах
8 людей загинули внаслідок аварії бомбардувальника B-52 на базі ВПС США
Іспанія завершила новий цикл підготовки українських екіпажів Leopard 2