Сумська область незабаром може вийти з “червоної” зони епідемічної небезпеки. Міністерство охорони здоров’я вже готує відповідне подання про виведення області.
Про це під час брифінгу заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.
За його словами, індикатори Сумської області по COVID дозволяють вивести регіон з” червоної ” зони.
“Міністерство охорони здоров’я сьогодні готує подання до Секретаріату Кабінету Міністрів України та комісії з ТЕБ і НС для того, щоб розглянути питання виведення з “червоного” рівня епідемічної небезпеки і Сумську область”, – заявив Ляшко.
Новина доповнюється…
Правила ПМГ змінили - чому приватні клініки звернулись до АМКУ та суду
У значній частині окупованого Криму зникли світло та вода, кажуть, що через аварію на електромережах
На Херсонщині облаштували понад 207 км антидронового захисту на ключових маршрутах
Швейцарія може продовжити захист для українців після 2027 року, але переглянути статус для чоловіків призовного віку