КИЇВ. 26 серпня. УНН. Чернівецьке тролейбусне управління припиняє всі перевезення на вимогу поліції. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу підприємства.
«На вимогу поліції Чернівецьке тролейбусне управління припиняє всі перевезення» – йдеться у повідомленні.
Додамо, що в коментарях під офіційною інформацією місцеві жителі висловлюють обурення таким рішенням, аргументуючи, що їм не буде як їздити на роботу.
Нагадаємо, що Чернівецька область потрапила в список регіонів з найбільшою кількістю захворівших на коронавірусну хворобу за минулу добу, 25 серпня. Відтак, зафіксовано 170 нових випадків.
Рятувальники на Рівненщині витягли собаку з глибокої ями зі смолою
Сили ППО збили 96 дронів під час нічної атаки рф 21 червня, є влучання ракет
Пенсію в Україні можна оформити з-за кордону, інструкція від ПФУ
За видобуток копалин без дозволів на 1,5 млрд грн оголосили 9 підозр - Генпрокурор