КИЇВ. 28 серпня. УНН. Київ повинен мати свій футбольний клуб. І сьогодні у міста такого немає. Про це в інтерв’ю Sport Arena TV заявив популярний шоумен і телеведучий Сергій Притула, передає УНН.
“Якщо брати футбол, то мені видається вкрай неправильним те, що у Києва немає власної футбольної команди. Вона є у Суркісів, а у Києва немає свого клубу. Муніципальний футбольний клуб – це те, що Київ може собі дозволити і повинен собі дозволити. Я навіть знаю людей, які готові цим зайнятися. Залишилася тільки дрібниця”, – сказав він.
Притула також вважає, що столичний спорт потребує жорсткої ревізії. І популяризації масового спорту, додав він.
“Після того, як на уроках фізкультури скасували кроси і підтягування на оцінку – незрозуміло, чим там зараз діти займаються”, – говорить Притула.
Нагадаємо, ультрас “Динамо” оголосили бойкот власникам столичного ФК братам Суркісам.
Приводом стало призначення головним тренером команди Мірчі Луческу, а також той факт, що керівництво довело клуб до плачевного стану.
Крім того, на думку ультрас, до керівництва в “Динамо” повернувся старший з братів Суркісів – Григорій, який сьогодні є народним депутатом від ОПЗЖ. А слідом за ним – до ФК “повернулася політика реваншизму”, вважають фанати.
Конго у матчі проти Португалії здобула перші в історії очки на ЧС
Роналду став першим футболістом в історії, який забив на шести чемпіонатах світу
Українські шпажисти здобули бронзу чемпіонату Європи з фехтування
Мессі у матчі проти Австрії встановив 4 рекорди чемпіонатів світу