У столиці Білорусі Мінську відключили інтернет. Один із мобільних операторів повідомив, що пропускна здатність мобільного інтернету знижена на вимогу державних органів.
Про це повідомляє прес-служба оператора мобільного зв’язку А1 в Twitter.
“Виконання цієї вимоги веде до погіршення якості передачі даних або тимчасової недоступності послуги”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, перебої в роботі інтернету в Мінську раніше спостерігалися 23 серпня.
Крім того, Радбез Білорусі прийняв постанову про стабілізацію ситуації в країні.
Американські військові навчали литовських стрільців за методикою, яку використовують для бійців ЗСУ
Іран вимагає від суден реєстрації для проходу через Ормузьку протоку – ЗМІ
Іран ніколи не отримає ядерну зброю, а Ормузька протока буде відкрита - Трамп
Зеленський і лідери G7 з Трампом зібралися на спеціальне засідання в Евіані