Перший замглави фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявив, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль завтра може внести подання до Верховної ради на призначення міністра енергетики. На цю посаду фракція пропонує віце-президента НАЕК “Енергоатом” Германа Галущенка.
Про це він сказав у ході брифінгу.
Новина доповнюється
Мадяр наказав розслідувати затримання інкасаторів Ощадбанку в Угорщині
В Запорізькій області утворили нову військову адміністрацію
Зеленський сподівається, що Україна отримає ліцензії на виробництво протибалістичних ракет
"Поки СБУ нищить російські НПЗ, НАБУ збирає інформацію про її співробітників", – експерт звинуватив частину Бюро в роботі на рф