У середу, 19 серпня «Укрзалізниця» (УЗ) відновлює курсування поїзда №71 / 72 Київ – Запоріжжя. Про це повідомила пресслужба УЗ.
Потяг відправиться із Запоріжжя 19 серпня, з Києва – 20 серпня і буде курсувати через день.
–Квитки незабаром можна буде придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах,-йдеться у повідомленні.
Також в УЗ нагадують, що всі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Крім того, посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири.
У вагонах розміщені рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.
–Для посадки в поїзд пасажири обов’язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах,- наголошують в УЗ.
Вікторія Гребінь
Застрелив двох людей та намагався втекти - у Києві затримали працівника СТО з Грузії
Братія Лаври врятувала стародавні ікони під час нічної атаки ворога
Розтрощив скутер і врізався в огорожу - нетверезого водія затримали у Києві
У Києві внаслідок російської атаки знищено інноваційний термінал "Нової пошти"