«Укрзалізниця» відновить рух поїздів Київ – Запоріжжя

Джерело

У середу, 19 серпня  «Укрзалізниця» (УЗ)  відновлює курсування поїзда №71 / 72 Київ – Запоріжжя. Про це повідомила пресслужба УЗ.

Потяг відправиться із Запоріжжя 19 серпня, з Києва – 20 серпня і буде курсувати через день.

Квитки незабаром можна буде придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах,-йдеться у повідомленні.

Також в УЗ нагадують, що всі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Крім того,  посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири.

У вагонах розміщені рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов’язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах,- наголошують в УЗ.

Вікторія Гребінь 

Читай «Вечірку» в Telegram та Facebook

Схожі повідомлення